ÖVRIGT / Mattor / Mafrash 6695720
nr 669 5720
Mafrash
Shahsavan, tidigt 1900-tal, 116x56
Kondition: slitage, hål
Utrop:
300 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 29 november 2010
kl 17:33:03
1.300 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr